disscuss print

ÜCRETSİZ HOSTİNG İÇİN TIKLAYIN...

Aynı İşyerinde Çalışan Eşler Dikkat!

Aynı İşyerinde Çalışan Eşler Dikkat!_resim Eşler, aynı işyerinde birlikte çalışırlarken tanışırlar; ve evlenirler… Ancak sonrasında, aynı işyerinde birlikte çalışmanın sorun haline geldiğini görürler. Bu durumu gidermenin yollarını bulmaya çalışmazlarsa eğer, aynı işyerinde çalışmanın sebep olduğu evlilik, aynı işyerinde çalışmanın sebep olduğu ayrılık ile de sonuçlanabilir…

Evlilik terapistlerinin tavsiyesi, aynı işyerinde çalışanların, ya iş değiştirmeleri, ya da işyerinin farklı bir şubesine gitmeleri yönünde olmaktadır. Eşinizle aynı işyerinde çalışan eşler, bir süre sonra, kendi aralarında kopukluklar yaşamaya başlarlar. Bu kopuklukların nedeni, bazen kıskançlık, bazen ise alınan maaştır. Ast üst ilişkilerini de göz ardı etmemek gerekir. Bu nedenle, uzman psikologlar, aynı işyerinde çalışan eşler ve aynı işyerinde aşk yaşayanlar için, en kısa zamanda iş değiştirmenin gerekliliğini savunmaktadırlar.

Ancak tümtavsiyelere rağmen, aynı işyerinde çalışan eşler ve aynı işyerinde aşk yaşayanlar işlerini değiştiremiyorlarsa, mutlaka ki bazı şeylere dikkat etmelidirler. Maaş farkı yaşayan çiftler, bu maaş farkından etkilenmediklerini eşlerine yansıtmalıdırlar. Aynı zamanda, aynı işyerinde çalışan eşler ve aynı işyerinde aşk yaşayanlar, evlerinde yaşamış oldukları problemleri de işyerine yansıtmamalıdırlar; aynen, işyerinde yaşadıkları problemleri, evlerine yansıtmamaları gerektiği gibi.

Aynı işyerinde çalışan eşler ve aynı işyerinde aşk yaşayanlar, eğer ilişkilerine başlamadan önce de aynı işyerinde çalışmış iseler, işyerine gittikleri zaman birbirlerini görecekleri için ne kadar heyecanlı olduklarını bildikleri günleri hatırlamalıdırlar. Unutmamalısınız ki, çok iş bulabilirsiniz, ancak her zaman kafa yapınızın uyuştuğu bir insan ile karşılaşmanız çok da kolay olmayabilir. Bu nedenle, işinizi eşinize tercih etmemelisiniz.


KADIN GÜNLÜĞÜ
ÜCRETSİZ DOMAİN İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 19/09/2013 tarihinde eklenmiştir.
Bu haber 1246 kişi tarafından okunmuştur.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors