disscuss print

ÜCRETSİZ HOSTİNG İÇİN TIKLAYIN...

Erkeklerin bizden sakladıkları düşünceleri

Erkeklerin bizden sakladıkları düşünceleri_resim Erkekler düşüncelerini karşı cinsle paylaşmaktan tamamen kaçınıyorlar.

FLÖRT

Çoğu erkek, sevgili ararken potansiyel eş olabilecek kişileri düşünüyorlar. Hayal ettikleri eş özelliklerine sahip olabilecek kadınlar dikkatlerini çekiyor. Çoğu erkek boş zaman geçirmemek için, istedikleri özelliklere sahip olmayan kadınlarla ilgilenmiyorlar. Kriterlerine uymayan kadınlarla kısa süreli ilişkiler yaşamayı tercih ediyorlar.

ALDATMA

Çoğu erkeğin sevgililerini ve eşlerini aldattığını düşünürüz ancak araştırmalara göre erkeklerin sadece yüzden 30’u sevgililerini aldatıyor. Erkeklerin büyük bir kısmı aldatmaya meyilli olsa da uygulamaya geçirmedikleri ortaya çıkarken bazı kısmı hiç düşünmüyor bile. Kız arkadaşlarını tarafından aldatılma ihtimalini fazlası ile düşünen erkeklerin en büyük korkusu bu.

ESKİ SEVGİLİ

Erkekler, sevgililerin eski erkek arkadaşları ile görüşmelerinden hoşlanmıyor. Çoğu gururundan laf söylemese de kendisini güvensiz ve eksik hissediyor. Araştırmalara göre kız arkadaşının eski sevgilisiyle arkadaş kalmasından rahatsız olmayan erkekler, ortada dürüstlük varsa ve şüphe uyandıracak herhangi bir şey yoksa sorun da olmadığını belirtiyorlar.

HESAP ÖDEME

Erkeklerin çoğu ilişkileri ciddi bir hal alana kadar hesabı ödeme taraftarı. Belli bir dönemden sonra bunu karşılıklı olması gerektiğine inanıyorlar. Başlangıçta hesabı kendilerinin ödemesinden rahatsız olmasalar da ilerleyen zamanlarda bunu aynı şekilde devam etmemesi gerektiğini düşünüyorlar. Kadınların toplumda pek çok konuda eşitlik talebinde bulunup haklarını elde ettiği bir dönemde, hesabı erkeklerin ödemesine ses çıkarmamalarını, haksızlığa göz yummak olarak görüyorlar.


http://www.kadinvekadin.net/

Tuğçe Gökdemir
ÜCRETSİZ DOMAİN İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 10/12/2013 tarihinde eklenmiştir.
Bu haber 837 kişi tarafından okunmuştur.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors