disscuss print

ÜCRETSİZ HOSTİNG İÇİN TIKLAYIN...

PSİKOLOG SEMRA KARTAL

PSİKOLOG SEMRA KARTAL_resim Reklamcılığın psikolojisini öğretiyor.

Psikolog Semra Kartal reklamcılık, yönetici danışmanlığı gibi konulardaki yetkinliğini psikoloji eğitimleriyle perçinliyor. Özel televizyonlarda üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra reklamcılık sektörüne geçen Psikolog Kartal Medyasel Reklam Ajansı’nı kurdu. Çalışmalarını halen reklamcılık, yönetici danışmanlığı, firma ve bireysel piar çalışmaları ile eğitimcilik alanlarında sürdürüyor.

1961 yılında Sivas'ta doğan Psikolog Kartal, ilk, Orta ve Lise eğitimimi İstanbul' da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nde Lisans eğitimimi bitirdi.Çalışma hayatına, İstanbul Çocuk Evi'nde Anaokulu Müdürü olarak başladı. Daha sonra, Manolya Çocuk Yuvası'nı kurarak, 3 yıl psikolog ve işletmeciliğini yaptı.

Sonrasında Siyasi Davranış-Manengement alanında çalışmalar yaptı. Bir süre sonra, sektör değiştirerek, özel televizyonlarda üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra, Reklamcılık sektörüne geçti. Bu alanda, Medyasel Reklam Ajansı' nı kurdu. Çalışmalarını halen reklamcılık, yönetici danışmanlığı, firma ve bireysel piar çalışmaları ve eğitimcilik alanlarında sürdürmekte.

Hizmetler: Bireysel Terapiler, Grup Terapileri, Cinsel Terapiler(Vajinismus, Orgazm...), Evlilik Terapileri.

Eğitimler: Etkili İletişim, Stresle Başa Çıkma, Etkili Takım Kurma ve Yönetimi

Kurumsal Eğitimler: Örgüt Kültürü, Çatışma Yönetimi, Pazarlama İletişimi Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri.


İLETİŞİM BİLGİLERİ:
ÜCRETSİZ DOMAİN İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 15/11/2012 tarihinde eklenmiştir.
Bu haber 2394 kişi tarafından okunmuştur.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors